czwartek, 26 sierpnia 2010
Żartowniś Barack Obama - zdjęcie

Foto, zdjęcia, pictures, obrazki

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama lubi pokazywać swoje wyluzowane oblicze. W związku z tym często pozuje nieodstępującym od niego dziennikarzom w "spontanicznych" scenach, tak jak poniższy "żart" wobec Marvina Nicholsona, prezydenckiego speca od podróży.

poniedziałek, 22 czerwca 2009
He's Barack Obama (JibJab)
ideo

Video, filmy, wideo, filmiki, multimedia

Superbohater - Barrack Obama, czyli całkiem zabawy teledysk o prezydencie USA. Mi najbardziej spodobało się logo wyświetlane na niebie jak znak firmowy Batmana, tylko zamiast nietoperzych skrzydeł pokazano na nim odstające uszy Baracka:

piątek, 12 czerwca 2009
Barack Obama to ziom - zdjęcia

Foto, zdjęcia, pictures, obrazkiBarack Obama, obecny prezydent Stanów Zjednoczonych, pierwszy czarnoskóry na tym stanowisku, wprowadza do amerykańskiej administracji odrobinę luzu, co dokumentują poniższe zdjęcia.

środa, 06 maja 2009
Prezydent Barack Obama w serwisie Flickr
Z okazji stu dni prezydentury Baracka Obamy Biały Dom utworzył specjalny kanał informacyjny w serwisie służacym do dzielenia się zdjęciami - Flickr. W tej chwili dostępne są dwie galerie, dość sztywne, jak na oficjalny kanał przystało:
  • First 100 Days - Delivering on...
  • East Room Press Conference:...

Barack Obama

Prezydent Barack Obama w Białym Domu

czwartek, 23 kwietnia 2009
100 zmian, których dokonał Barack Obama
Z okazji stu dni prezydentury Baracka Obamy serwis Independent przygotował listę 100 rzeczy, które w tym czasie uległy zmianie, od zamknięcia więzienia w Guantanamo, po rosnące bezrobocie.

Przecytaj: Obama: 100 days, 100 ways

Barack Obama Oval Office

Barack Obama w gabinecie Owalnym w Białym Domu

17:51, wheeskon
Link Dodaj komentarz »